Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Články na reality Katalog firem Odkazy REALITY NYMBURK
PROFI REALITY OLOMOUC, NEMOVITOSTI PRODEJ A PRONÁJEM V OLOMOUCI

Profil společnosti realitní kanceláře

Profil společnosti realitní kanceláře. Společnost Profi reality, partner Profi Holding a.s. je realitní kancelář se sídlem v Olomouci od roku 2002. Specializujeme se převážně na energetiku, fotovoltaické elektrárny, investiční projekty, ekologie, reality, nákup a výkup nemovitosti, byty v Olomouci, rodinné domy, chaty, chalupy, hotely, penziony, hrady, zámky, továrny, pozemky, orná půda, pole, lesy, louky, novostavby, dřevostavby, pronájem bytů aj.


Našim hlavním a dlouhodobým cílem je poskytování kvalitních a komplexních služeb s důrazem na bezproblémový a bezpečný průběh jednotlivých obchodních transakcí. Náš tým je připraven aktivně zastupovat své klienty při obchodech na realitním trhu.
Přesvědčte se sami, že spolupráce s námi Vám ušetří Váš čas i možné problémy, které Vás mohou potkat. K uskutečnění úspěšného prodeje je potřebná Vaše důvěra. My děláme vše pro to, abychom ji nezklamali a Vy se stali jedním z našich dalších spokojených klientů.

Vedení společnosti Profi reality Lubomír Řídký a Profi Holding a.s.

Pravděpodobně nejste na našich www stránkách náhodou, ale vede Vás k tomu záměr koupit, prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost. Samozřejmě co nejrychleji, bez rizika a za co možná nejlepší cenu. Ale na vše je dnes málo času... Mohu Vám nabídnout naši službu OSOBNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE, který pro poptávající vyhledá vhodnou nemovitost nejen z naší nabídky a pro prodávající vhodného zájemce. Věnujeme nemalé prostředky na prezentaci Vaší nemovitosti v tisku a na internetu. Pro úspěšnou a kvalitní realizaci celého obchodu spolupracujeme s právní kanceláří, hypotečními bankami nebo znalci nemovitostí. Bereme Vás všechny jako obchodní partnery, i proto jsou naše služby na vysoké úrovni. Těšíme se na spolupráci."

Naše profesionální společnost Profi reality, partner Profi Holding. a.s.

Profi reality Lubomír Řídký, partner Profi Holding a.s. je realitní a finanční skupina, která dnes zaujímá na českém finančním trhu velmi významné místo. Investiční projekty, realitní činnost, hostinská činnost, ekonomické poradenství, krizové řízení firem, energetika obnovitelných zdrojů, ekologie. Tato skupina vznikla spojením odborníků z různých oblastí podnikání. Spojením těchto profesionálů vznikla finanční skupina, která svými službami vyplňuje mezeru v rámci analýzy finančního trhu při vytváření individuálních programů pro klienty v otázkách zabezpečení budoucnosti, jistoty a garance, zisku, financování a komplexního finančního servisu. Postupná transformace podnikajících fyzických osob přes společnosti s ručením omezeným až po společnosti akciové jasně ukazuje na růst skupiny, a to nejen ekonomický. Profi reality, realitní kancelář se sídlem Horní Lán 1196/9 Olomouc, Nová Ulice. Za uskutečněný pronájem si účtujeme jednorázovou provizi ve výši jednoho nájmu + 21% DPH. 

Profi reality Olomouc, realitní kancelář  Profi reality Olomouc, realitní kancelář

Asociace realitních kanceláří - certifikát

 
Tisk
Zpět
REALITY, INZERCE
Pronájem Olomouc
Pronájem bytů Olomouc, hledáme byty k pronájmu v Olomouci, nabídněte. Profi reality Olomouc, 608795000, realityprofi@seznam.cz

Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti na pronájem v Olomouci. Profi reality Olomouc, 608795000, realityprofi@seznam.cz

Domy Olomouc
Domy Olomouc, hledáme rodinné domy a ekodomy v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Hledám byt Olomouc
Koupím cihlový byt osobním vlastnictví ke koupi Kč v Olomouci, děkuji za Vaše seriozní nabídky. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz