Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Přidat firmu Bez realitky Články na reality Katalog firem Odkazy Přidat inzerát
PROFI REALITY OLOMOUC, NEMOVITOSTI PRODEJ A PRONÁJEM V OLOMOUCI

Jak prodat byt ?

Jak prodat byt ? A mé zkušenosti ohledně prodeje a koupě bytů, či rodinných domů. Upozornění: Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru Profi-realityridky.cz. Redakce ani provozovatel serveru Profi-realityridky.cz za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Koupím byt 2+1 OlomoucProfi reality, 20.01.2016 22:02, Reagovat
Koupím byt 2+1 Olomouc popřípadě 2+kk v OV v Olomouci blízko MHD. Nejlépe s výtahem, bez výtahu max. jen 1. patro, ne přízemí. S balkonem a plast.okny, v domě po revitalizaci. Volejte na 777 023 918.
Reality OlomoucReality Olomouc, 20.01.2016 22:02, Reagovat
Reality Olomouc, nabídka a poptávka nemovitostí a bytů na http://www.bazar-top.cz
byty na prodej, 20.09.2015 22:02, Reagovat
alenagt@seznam.cz Ahoj, osobně nemám nijak velké skušenosti s firmami které sporstředkují pordej poté co si řeknete chci prodat dům, ale osobně zastávám názor, že v dnešní době bych si k této činnosti najmula některou z realitek, která má k dispozici i právníky. Vím, že budete muset zaplatit nějakou porvizi z pordeje, ale zase na druhou stranu raději zaplatit provizi a mít peníze, než aby nám někdo peníze jen sliboval. Na trhu je zároveň i mnoho firem, které vám rádi i poradí s tím, zda máte nemovitost správně ocenněnou. Známí prodávali svůj malý byt v Praze a obrátili se na edoxreality.cz. Sami byli překvapeni jak jsou v této realitce lidi ochotní a milý. I poradenství, které by mělo fungovat v každé realitce zde funguje.
Re: byty na prodej, 20.09.2015 22:02, Reagovat
johnny008@centrum.cz Souhlasím s Alenagt Edox Reality je opravdu moc dobrá realitka, určitě ji všem ostatním doporučuji. Víc informací najdete na jejich webu http://www.edoxreality.cz
Byt na prodej, 12.01.2012 10:58, Reagovat
marek40@email.cz Souhlasím s předchozím, dobré byty jsou také na www.olomoucrealityforum.cz
Reality OlomoucReality Olomouc, 22.08.2011 21:43, Reagovat
Reality Olomouc koupím rodinný dům v Olomouci a okolí Olomouce.
Re: Reality Olomouc, 19.01.2014 11:01, Reagovat
k.blaha@gmail.com Chystám se koupit nemovistost v okolí Olomouce do cca 3 mil Poradíte někdo nějaký internetový portál s nemovistostmi? Kamarád mi doporučil www.hyperreality.cz Máte s tímto někdo nějakou zkušenost? Předem děkuji za rady.
Reality Olomouc, 3.08.2011 23:06, Reagovat
walek.ww@volny.cz Reality Olomouc, Prodáváme byt, Olomouc, I.P. Pavlova ulice ale nevíme jak to udělat u advokáta.
Reality Olomouc, 3.08.2011 23:05, Reagovat
Radka44Us44@volny.cz Reality Olomouc, Nabízíme Vám pomoc při prodeji Vašeho bytu zdarma. Zavolejte nám na telefon 585 203 586.
Reality OlomoucReality Olomouc, 14.12.2010 20:36, Reagovat
Reality Olomouc, nabídky bytů v Olomouci.
Nejistota, 4.08.2008 19:10, Reagovat
hana.Mary@seznam.cz Můj syn, aby měl kde bydlet s rodinou, zaplatil částku 120000Kč. za neplatiče a získal tak právo nastěhovat se do bytu v panelovém domě, který dosud spravuje bytová společnost. Iinvestoval 80000 Kč. do oprav a rekonstrukce. Nyní dostali všichni nájemníci tohoto domu od společnosti dopisy, v níž jim oznamují, že panelový dům se bude prodávat. Zároveň jim navrhují, aby si založili družstvo nájemníků, aby se mohli zůčastnit prodeje obálkovou metodou. Vzhledem k tomu, že v domě bydlí převážně mladé rodiny s dětmi a navíc asi 12 neplatičů, mají velké pochybnosti, že by se jim podařilo dát tak velkou částku dohromady. Syn má obavu, aby nepřišel o byt a neví, jestli má právo nový majitel zvednout nájem na neúnosnou míru, nebo jestli je nový majitel povinen zachovat původní výši. Děkuji za odpověď.
Prodat byt?František Novák, Olomouc, 4.03.2008 21:33, Reagovat
Prodat byt? Přemýšleli jste někdy nad otázkou, co byste udělali se současným bydlením, pokud byste přišli k lepšímu? Je lépe jej prodat a získat rychle peníze, nebo si jej podržet a inkasovat pravidelné nájemné? Vyplatí se dobře počítat. Zajímá Vás zda-li za prodej Vašeho bytu dostanete maximum peněz? Pokud máte jakékoliv pochybnosti o výběru realitní kanceláře, přenechte tuto volbu nám. Máme přehled o stávajicí situaci na trhu nemovitostmi, a proto Vám kvalifikovaně a zdarma pomůžeme. František Novák, Olomouc.
Reality OlomoucProfi reality v Olomouci, 27.02.2008 13:15, Reagovat
Reality v Olomouci. Profi reality, Sokolská 7, Olomouc radí na co si dát pozor, když kupujete byt. Koupě bytu není snadná záležitost a přináší s sebou velká rizika a mnohé Podvodosti, které si ani nemusíte dopředu uvědomovat. Ale nebojte se, všechno se dá zvládnout - důležité je, abyste o těchto rizicích věděli a mohli je tak minimalizovat. Podvodů s byty bylo nepočítaně a mnozí při jejich koupi přišli nejen o peníze, ale i o možnost bydlet v novém domově. Proto se rozhodně vyplatí opatrnost, vždyť při téhle transakci nejde zrovna o málo - naopak jde často o otázku celoživotních úspor nebo (v případě hypotéky či stavebního spoření) celoživotního zadlužení. Nicméně, bydlet se musí, a tak se na rizikovou cestu shánění vlastního bydlení stejně budete muset vydat, ať dříve nebo později. A proto jsme pro Vás připravili portál těch nejprestižnějších realitních kanceláří u kterých se nemusíte bát nějakého rizika.
Výpověď smlouvy o nájmu bytuSmolíková Simona, 13.10.2007 11:43, Reagovat
Výpověď smlouvy o nájmu bytu. Ahoj mám v pronájmu byt na dobu určitou. Musí mi pronajímatel dát písemnou výpověd k datu skončení smlouvy, nebo je to automatické, když je doba sjednána ve smlouvě? Jde mi o to, když by mi nedal písemnou výpoved předem, jestli se nějak automaticky obnovuje smlouva?
Re: Výpověď smlouvy o nájmu bytuMiháli Jan, makléř, 13.10.2007 11:44, Reagovat
Zdravím, písemnou výpověď Vám pronajímatel dávat nemusí, když jste se již předem dohodli na datu ukončení nájemní smlouvy. Obecně je ze zákona 3 měsíční výpovědní lhůta pokud ze smlouvy nevyplývá na jak dlouho je nájemní vztah uzavřen.
Re: Re: Výpověď smlouvy o nájmu bytu, 21.07.2009 12:50, Reagovat
cahovice@seznam.cz Dobrý den, chci vypovědět smlouvu s mojí realitní kanceláří, mám jí uzavřenou do října, ale pak se mi automaticky prodlužuje.Nevím co mám napsat.Děkuji
Daň z převoduHemala Jiří, 13.10.2007 11:38, Reagovat
Dobrý den, jsem vlastníkem družstevního bytu (podílu v družstvu) nyní se bude převádět do OV, ve společné domácnosti se mnou žije můj otec a přítelkyně, chtěli bychom zapsat jako spoluvlastníci. Na družstvu mi řekli, že převod na člena družstva je zdarma, pokud budeme spoluvlastníci musím zaplatit daň z převodu. Je pravda že při převodu na člena družstva se daň neplatí?
Re: Daň z převoduMiháli Jan, makléř, 13.10.2007 11:40, Reagovat
Poplatníkem daně z převodu nemovitostí je na základě Zákona o dani dědické, dani darovací a dani z převodu nemovitostí 357/1992 Sb. /znění k 2.8.2005/ prodávající. Kupující je potom ručitelem této daně.
Kupujeme byt do vlastnictvíRehálkovi Brno, 13.10.2007 11:35, Reagovat
Dobrý den, kupujeme byt do osobního vlastnictví a v kupní smlouvě máme uvedeno, že prodávající prohlašuje, že na bytu a na podílu na společných částech domu a pozemcích neváznou žádné právní vady, dluhy, věcná břemena a že předmětnou bytovou jednotku nemá nikdo v nájmu ani ji neužívá z jiného titulu či bez důvodu. Případné nedoplatky je povinen zaplatit prodávající. Nepřechází ze zákona případné dluhy na nového majitele, pokud by původní majitel tyto dluhy neuhradil?
Re: Kupujeme byt do vlastnictvíZoltán Ivoš, 13.10.2007 11:36, Reagovat
Dobrý den. Pokud by Vám tuto skutečnost zatajil a měl jisté dluhy a vy jste museli řešit například převod elektřiny, že by elektrárna nechtěla přehlásit odběr elktřiny dokud se neuhradí dluhy za předchozí období, jistě by Vám byl povinnen uhradit vzniklou škodu.
Koupím rodinný důmPokorná Iva, 13.10.2007 11:32, Reagovat
Koupím rodinný dům, chystáme se prodat byt v OV a koupit Podvodší RD. Jak máme postupovat? Nemáme žádnou finanční hotovost, proto musíme nejdříve získat peníze za prodej bytu, potom hledat pro nás vhodný RD a následně vyřídit hypotéku. Je to takto vůbec reálné? A jaké jsou podmínky?
Re: Koupím rodinný důmMiháli Jan, makléř, 13.10.2007 11:33, Reagovat
V první řadě bych doporučil návštěvu našeho realitního makléře, který by Vám sdělil orientační cenu Vašeho bytu, následně by Vám poradil za jakou cenu je možné koupit nemovitost v lokalitě ve které máte zájem koupit. V případě, že by nedostačovali finance, je možné zařídit návštěvu našeho finančního poradce, který zjistí dle Vašich příjmů možnost získání úvěru. Následně začneme s vyhledáním zájemce na Váš byt a současně bych doporučil i návštěvy rodinných domů, abyste získali představu a poté je rozhodnutí o výběru nemovitosti na Vás. Případné kupující na Váš byt budeme informovat o tom, že prodej nemovitosti je vázán na koupi rodinného domu a posečkali bychom s prodejem Vašeho bytu vybranému zájemci do doby než si vyhledáte nemovitost. Po vyhledání Vámi vybrané nemovitosti zajistíme získání zálohy na Váš byt, kterou použijete jako zálohu na Vámi vybraný dům. Vše by mělo proběhnout nejlépe v jeden den a Váš prodej by měl navazovat na koupi vybranné nemovitosti.
Byt na prodejMonika Mádrová, 13.10.2007 11:29, Reagovat
Byt na prodej. Dobrý den, bydlíme v podnájmu již několik let. Máme uzavřenou smlouvu na dobu určitou do 31.12.2007 s oboustrannou tříměsíční výpovědní lhůtou. V současné době majitelka tento byt prodává, což nám sdělila ústně při prohlídce bytu budoucím, v současné době novým majitelem. Ten se s námi spojil telefonicky a požaduje zaplacení kauce, tj. jeden měsíční nájem navíc. Zajímalo by nás, zda má na to nový majitel právo, zda původní smlouva s majitelkou platí nebo nám měla dát výpověď. A dále jaká práva má nový majitel (nová smlouva?)a my (např. nová smlouva, zvýšení nájmu, okamžitá výpověď atd.) Předem děkuji za odpověď.
Re: Byt na prodejBýlek Milan, 13.10.2007 11:30, Reagovat
K Vašemu dotazu, pokud se mění vlastník a nájemní smlouva, kterou jste uzavřela stále trvá, je povinnen nový vlastník respektovat původní dohodu. Tedy pokud Vám nový vlastník navrhuje složení kauce a vy na novou podmínku nepřistoupíte, nemá na kauci nový majitel žádný nárok. Pokud se změnil vlastník, prokáže Vám tak na základě kupní smlouvy případně výpisu z katastru nemovitostí a vy budete dále jednat s vlastníkem novým. Je ale samozřejmé, že budete muset přinejmenším udělat dodatek o způsobu a změně plateb. Nový majitel nemá nárok na jednostranném zvyšování nájmu. Nový majitel není oprávněn dát výpověď, pokud novému majiteli budete dále platit nájem způsobem sjednaným v nájemní smlouvě. Přeji nikým nerušený nájemní vztah.
Byty na prodejProfi reality, 29.06.2007 07:41, Reagovat
Byty na prodej. Nabízíme Vám pomoc při prodeji Vašeho bytu zdarma. Zavolejte nám na telefon 585 203 586. Děkujeme za nabídku.
Byty na prodejLarisa, 4.06.2007 11:46, Reagovat
Prodáváme byt, Olomouc, I.P. Pavlova ulice ale nevíme jak to udělat u advokáta, poradí nám někdo prosim ?
 
Přečteno 36212x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:
REALITY, INZERCE
Reality v Olomouci
Reality v Olomouci, reality Olomouc, hledáme nemovitosti na Olomoucku. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Pronájem Olomouc
Pronájem bytů Olomouc, hledáme byty k pronájmu v Olomouci, nabídněte. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti na pronájem v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Domy Olomouc
Domy Olomouc, hledáme rodinné domy a ekodomy v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Hledám byt Olomouc
Koupím cihlový byt osobním vlastnictví ke koupi Kč v Olomouci, děkuji za Vaše seriozní nabídky. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Koupím byt v Olomouci
Koupím byt v Olomouci a okolních městech Litovel, Šternberk. Byt by se měl nacházet v nejvyšším patře, nejlépe rohový. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Nové byty Olomouc
Prodej novostaveb bytů, Kaskády Hejčín, Olomouc. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Koupím byt Olomouc
Koupím byt Olomouc. Hledám byt v osobním vlastnictví. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Pronájem bytů
Pronájem bytů, hledáme byty na pronájem v Olomouci a okolí Olomouce i pro studenty, děkujeme za nabídky. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz