Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Články na reality Katalog firem Odkazy REALITY NYMBURK
PROFI REALITY OLOMOUC, NEMOVITOSTI PRODEJ A PRONÁJEM V OLOMOUCI

Komerční nemovitosti - Ostatní reality

Pronájem restaurace Lazce, Olomouc
Pronájem restaurace včetně vybavení, který je výchozím bodem pro poznávání kulturních, historických a sportovních zákoutí krásného města Olomouc. Kapacita restaurace je pro 40 osob. Vhodné pro oslavu narozenin, svateb, firemních večírků atd.
Cena:10.000,- CZK/měs
Region:Olomoucký kraj
Dostupnost:Ihned
Sjednat prohlídku: prohlídka
Rezervace reality: rezervovat
Mám zájem o úvěr: požadavky
Diskuse k realitě: komentáře

Restaurace je plnohodnotně zařízená kvalitním nábytkem a vybavením pro okamžité otevření. Velkou výhodou je oblíbená venkovní zahrádka a soukromé parkoviště, které využívají jak hosti penzionu tak hosti restaurace.  Restaurace má ideální polohu, nachází se cca 150 m od dostihové dráhy, cca 1.500 m od historického centra Olomouce a 600 m od Hejčínské  inline stezky. Také je zde důležité zmínit, že v blízkosti je lanové centrum a pro ty menší zábavní park Krokodýlek. Kapacita penzionu je cca pro 30 lidí. Uvedená cena je bez záloh na energie cca 15.000, které si nájemce přehlašuje sám na sebe. Kauce 100.000,-Kč. V případě zájmu se platí kauce provize realitní kanceláře.
PENB tř. G. 

TIP: Inzerce nemovitostí zdarma, Nabídka a poptávka nemovitostí v ČR. Nabízíme byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Vyzkoušejte inzerci zdarma na http://www.pridat-inzeraty.cz

Fotografie nemovitosti

Tisknuto, web: www.profi-realityridky.cz

REALITY, INZERCE
Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz