Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Články na reality Katalog firem Odkazy REALITY NYMBURK
PROFI REALITY OLOMOUC, NEMOVITOSTI PRODEJ A PRONÁJEM V OLOMOUCI

Pozemky - Prodej pozemků

Prodej pozemku Ludmírov
Prodej pěkného čtvercového pozemku v obci Ludmírov, který se nachází v krásném prostředí. Obec Ludmírov se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Žije zde cca 527 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1382. Do obce zajíždí autobus - pravidelné spoje.
Cena:1.140.000,- CZK
Region:Olomoucký kraj
Dostupnost:Ihned
Sjednat prohlídku: prohlídka
Rezervace reality: rezervovat
Mám zájem o úvěr: požadavky
Diskuse k realitě: komentáře

Pozemek o rozloze 732 m2 je na LV vedený jako zahrada. Pozemek je v územním plánu zahrnut pro bydlení s vypracovaným projektem na bungalov o rozloze cca 150 m2. Ing. sítě jsou v blízkosti pozemku, kanalizace není. Pozemek má pěkný čtvercový tvar s dostupností od místní komunikace. Uvedená cena je včetně provize.

TIP: Inzerce nemovitostí zdarma, Nabídka a poptávka nemovitostí v ČR. Nabízíme byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Vyzkoušejte inzerci zdarma na http://www.pridat-inzeraty.cz

Fotografie nemovitosti

Tisknuto, web: www.profi-realityridky.cz