Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Články na reality Katalog firem Odkazy REALITY NYMBURK
PROFI REALITY OLOMOUC, NEMOVITOSTI PRODEJ A PRONÁJEM V OLOMOUCI

Hotely a penziony - Hotely na prodej

Pronájem zavedeného penzionu s restaurací v Olomouci
Pronájem zavedeného penzionu s restaurací v Olomouci na ulici Lazecká. Dovolte, abych Vám představila moderní penzion, který je výchozím bodem pro poznávání kulturních, historických a sportovních zákoutí krásného města Olomouc. Penzion donedávna byl plně využíván širokou klientelou a má plně vybavených deset pokojů. V přízemí se nachází restaurace s kuchyní, skladem na potraviny, soc. zázemím pro personál a kanceláří pro vedení.
Cena:65.000,- CZK/měs
Region:Olomoucký kraj
Dostupnost:Ihned
Sjednat prohlídku: prohlídka
Rezervace reality: rezervovat
Mám zájem o úvěr: požadavky
Diskuse k realitě: komentáře

Prostory restaurace jsou útulně zařízené kvalitním nábytkem k pohodovému posezení, zvlášť oblíbená je venkovní zahrádka. Prostory byly využívány pro soukromé či firemní oslavy s celkovou kapacitou cca 40 osob. Velkou výhodou je soukromé parkoviště, které využívají jak hosti penzionu či hosti restaurace. Penzion má ideální polohu, nachází se cca 150 m od dostihové dráhy, cca 1.500 m od historického centra Olomouce a 600 m od Hejčinské inline stezky. Také je zde důležité zmínit, že v blízkosti je lanové centrum a pro ty menší zábavní park Krokodýlek.
Kapacita penzionu je cca pro 30 lidí. V přízemí jsou dva třílůžkové pokoje a jeden jednolůžkový pokoj.
V prvním patře jsou dva třílůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový. Nad restaurací ve II. NP je 2 x třílůžkový pokoj, jeden malý apartmán a jeden velký apartmán pro 5 osob.
Uvedená cena je bez záloh na energie, které si nájemce přehlašuje sám na sebe. V případě zájmu se platí kauce a provize realitní kanceláře.
V případě zájmu je možné penzion s restaurací odkoupit. Bližší informace o ceně Vám rádi zodpovíme
na mob. čísle 608 795 000.

PENB tř. G. Volejte kdykoliv nebo pište SMS. PENB tř. G.

Kontakty na naši realitní kancelář:
Otevřeno: Po – Pá od 8,00 – 19,00 hodin
Profi – reality Řídký Lubomír
Horní Lán 1196/9, Nová Ulice, Olomouc, 779 00
Mobil/SMS: +420 777 023 918
Email: olomouc@profi-realityridky.cz , Bezplatná inzerce: http://www.inzeraty-inzerce.cz

TIP: Inzerce nemovitostí zdarma, Nabídka a poptávka nemovitostí v ČR. Nabízíme byty, domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, chaty, chalupy a další reality k prodeji i pronájmu. Vyzkoušejte inzerci zdarma na http://www.pridat-inzeraty.cz

Fotografie nemovitosti

Tisknuto, web: www.profi-realityridky.cz

REALITY, INZERCE
Reality v Olomouci
Reality v Olomouci, reality Olomouc, hledáme nemovitosti na Olomoucku. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz