Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Přidat firmu Bez realitky Články na reality Katalog firem Odkazy Přidat inzerát
PROFI REALITY OLOMOUC, NEMOVITOSTI PRODEJ A PRONÁJEM V OLOMOUCI

Katastr nemovitostí

Katastr nemovitostí, katastrální úřady, nahlížení do katastru nemovitosti, co si o tom myslíte? Jaké jsou nyní služby v katastru? Český úřad zeměměřičský a katatastrální, katastr nemovitostí. Nahlížení do katastru nemovitostí poskytuje pouze omezené informativní údaje a je bezplatnou a veřejně přístupnou službou Olomouc, Brno, Ostrava, Praha. Je tomu opravdu tak? Upozornění: Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru Profi-realityridky.cz. Redakce ani provozovatel serveru Profi-realityridky.cz za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

Reality OlomoucReality Olomouc, 20.01.2016 22:02, Reagovat
Reality Olomouc, nabídka nemovitostí a bytů na http://www.zdarma-bazar.cz
Reality OlomoucReality Olomouc, 20.01.2016 22:02, Reagovat
Reality Olomouc, nabídka nemovitostí na http://www.bazar-top.cz
Katastr nemovitostí Olomouc20.09.2015 22:02, Reagovat
Katastr nemovitostí Olomouc www.cuzk.cz
Reality OlomoucReality Olomouc, 20.09.2015 22:02, Reagovat
Reality Olomouc, prodáváte byt?
Katastr nemovitostíKatastr nemovitostí, 19.01.2014 11:01, Reagovat
Katastr nemovitostí Olomouc, kdo o něm něco ví?
Nahlížení do katastru nemovitostí Olomouc, 1.10.2010 10:11, Reagovat
pajka.mamka@volny.cz Nahlížení do katastru nemovitostí Olomouc, které vede Český úřad zeměměřický a katastrální. Zde můžete bezplatně nalézt vybrané informace o parcelách, budovách, bytových jednotkách a jejich vlastnících.
Katastr nemovitostí Olomouc, 1.10.2010 10:09, Reagovat
rp007@volny.cz Katastr nemovitostí Olomouc je docela zlepšenej a nabízí více služeb, jsem spokojený.
Re: Katastr nemovitostí Olomouc, 1.10.2010 10:10, Reagovat
eda.bazar@bazar.cz Katastr nemovitostí Olomouc. Vznikl ke dni 1. 1. 1993 na základě zákona číslo 344/92 Sb. o katastru nemovitostí České republiky (katastrální zákon)
Katastr nemovitostíJarek Bařinka, Olomouc, 13.05.2008 18:22, Reagovat
Ahojka, něco o katastru. Katastr nemovitostí. Vznikl ke dni 1. 1. 1993 na základě zákona číslo 344/92 Sb. o katastru nemovitostí České republiky (katastrální zákon). Jedná se o soubor údajů o nemovitostech v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zahrnující jejich popis, soupis a geometrické a polohové určení. Katastr nemovitostí ČR (KN) je víceúčelový katastr, který neslouží jen pro daňové účely, ale i pro statistické a technické účely. Jeho součástí je evidence vlastnických a jiných věcných práv a dalších, zákonem stanovených práv k těmto nemovitostem.
Re: Katastr nemovitostíDenisa, 26.02.2009 20:15, Reagovat
Ahoj mužes mi vysvětlit když je Katastr nemovitostí tak dlouho funkční, tak proč to tam tak dlouho trvá když se tam přijde?Ja to fakt nechápu, jsme přeci demokratickej stát....
Re: Re: Katastr nemovitostíKoukol, 4.08.2009 14:37, Reagovat
demokracie s frontou nemá nic společného
Nahlížení do katastru nemovitostí přes internetJiří Parma, Praha, 21.03.2008 16:59, Reagovat
Nahlížení do katastru nemovitostí přes internet. K údajům, které jsou vedeny v počítačové formě, mohou zájemci získat dálkový přístup přes internet, jedná se však o placenou službu. Některé z informací jsou ale veřejně přístupné na webových stránkách "Nahlížení do katastru nemovitostí", které vede Český úřad zeměměřický a katastrální. Zde můžete bezplatně nalézt vybrané informace o parcelách, budovách, bytových jednotkách a jejich vlastnících. Například pokud se jedná o bytový dům, je zde uveden seznam všech jeho bytových jednotek spolu se jmény, adresou a velikostí podílu jednotlivých vlastníků. Je zde uvedeno rovněž číslo listu vlastnictví, na kterém je budova zapsána, i čísla listů vlastnictví příslušných každé bytové jednotce. Samotné listy vlastnictví ani katastrální mapy však na těchto stránkách prohlížet nelze. Data jsou zde aktualizována zpravidla denně. Jiří Parma, Praha.
Katastr nemovitostíJarek Kalina, Olomouc, 21.03.2008 16:56, Reagovat
Katastr nemovitostí musí navštívit například každý, kdo kupuje či prodává byt či dům nebo kdo si sjednává hypotéku. Nalezne zde důležité informace o tom, kdo je skutečným současným vlastníkem nemovitosti, a může zde sledovat aktuální stav probíhajících řízení Jarek Kalina, Olomouc.
Re: Katastr nemovitostíMirek, 4.08.2009 14:39, Reagovat
jde hlavně o to, že ve sbírce listin se dozvíme o kupované nemovitosti více (kdo a jak dlouho ji vlastnil, čatý prodej je známkou nespokojených majitelů nebo skryté vady v nemovitosti)
Pravidla ČÚZKJarek Kalina, Olomouc, 21.03.2008 16:53, Reagovat
Pravidla ČÚZK. ČÚZK stanoví podle § 3 písm. d) zákona ČNR č. 359/1992 Sb., o zeměměřických a katastrálních orgánech, ve znění pozdějších předpisů: Pravidla ČÚZK pro přejímání a hodnocení výsledků určení bodů podrobného polohového bodového pole a podrobných bodů technologií GPS platné od 1.3.2004. Jarek Kalina, Olomouc.
Re: Pravidla ČÚZKMirek, 4.08.2009 14:40, Reagovat
no a co jako?
Katastrální úřad si zaslouží pochvaluJiří Parma, Praha, 21.03.2008 16:50, Reagovat
Katastrální úřad Praha si zaslouží pochvalu, ahojka zabývám se zprostředkovatelskou činností v oblasti obchodu s nemovitostmi, a proto často zajišťuji na KN potřebné údaje. V minulosti byly neuvěřitelně dlouhé lhůty k vyřízení i dílčích údajů, což značně zdržovalo včasné ukončení jakéhokoliv obchodního případu. Letos po přechodu na nový systém práce KÚ pozoruji značné časové zlepšení ku prospěchu všech klientů a za to mu patří poděkování. Protože neznám přímo osoby, které se o obrat k lepšímu zasloužily, byl bych rád, aby jim zasloužené poděkování bylo vysloveno Vaším prostřednictvím, zač předem srdečně děkuji. Jiří Parma, Praha.
Re: Katastrální úřad si zaslouží pochvaluDenisa, 26.02.2009 20:17, Reagovat
Katastrální úřad si zaslouží pochvalu, to jo teda ale to by sebou museli ti uředníci trošku hodit a ne byt tak pomalí a nepříjemní.
Re: Katastrální úřad si zaslouží pochvaluMirek, 4.08.2009 14:42, Reagovat
KÚ Praha přímulo více zaměstnanců, dělají tedy více práce, ale děkovat jim ...??? To ne.
Digitalizace a měření v S-JTSKJana Malá, Brno, 21.03.2008 16:47, Reagovat
Digitalizace a měření v S-JTSK. Těm, kteří znají informační systém MISYS-WEB, bude ovládání známé, pro ostatní jen krátce: tlačítka nahoře mění výřez území, zadání vstupních údajů se odehrává v pravé části obrazovky pod přehledkou území a někdy také klikem do grafické plochy. Pokyny se objevují dole. Výběr území je snadný, neboť je použita názorná grafická navigace v územních celcích. Jaké údaje lze o vybraném území získat? V prvé řadě je možné vypisovat údaje o katastrálních územích – název, číslo a výměru k.ú., druh, měřítko a stupeň digitalizace katastrálních map, názvy skenovaných souborů map BPK a jiných. Je možné vyhledávat katastrální území nebo zobrazit a hledat názvy obcí. Mezi často používané funkce patří zobrazení kladů listů sáhových a dekadických katastrálních map a ZABAGED. Spolu s výpisem údajů o katastrálních územích tak lze zjistit, jaké mapové podklady a skenované soubory jsou k dispozici pro určitou zájmovou oblast. Jana Malá, Brno
ČÚZKJarek Kalina, Olomouc, 21.03.2008 16:45, Reagovat
Historie aplikace Archiv sahá zhruba do roku 1994, kdy firma GEPRO, s.r.o. ve spolupráci se Zeměměřickým úřadem vyvinula první verzi této aplikace. Aplikace slouží pro potřeby rezortu ČÚZK a je dodnes dodávána i mimorezortním uživatelům. V poslední době se Archiv vyvíjí ve dvou modifikacích – první je určena pro uživatele geografického informačního systému MISYS, druhá se realizuje v technologii WEB na základě požadavků rezortu ČÚZK. Následující text si klade za cíl přiblížit čtenářům časopisu Zeměměřič internetovou aplikaci. Jarek Kalina, Olomouc.
Katastrální úřadyLohn Konzerva, Praha, 21.03.2008 16:44, Reagovat
Katastrální úřady. S počátkem nového roku se na internetových stránkách ČÚZK (www.cuzk.cz) objevila vedle nahlížení do katastru a databáze zhušťovacích a trigonometrických bodů i aplikace Archiv, která poskytuje vybrané údaje o mapových podkladech ČÚZK. Jedná se zejména o vybrané údaje o katastrálních územích, o aktuálním stavu katastrálních map a jejich digitalizaci. Lohn Konzerva, Praha
Re: Katastrální úřadyFany, 26.02.2009 20:19, Reagovat
Katastrální úřady v Olomouci a na Olomoucku jsou fakt pomalé, taky jsem si toho všiml jak jsem tam sedel a nic z toho...
Výpisy z katastru nemovitostíKatastr nemovitostí, 13.03.2008 11:52, Reagovat
Výpisy z katastru nemovitostí, katastrální mapy, kupní smlouvy, geometrické plány a další. To všechno jsou dokumenty, které dnes mnoho institucí i soukromých osob potřebuje pro svoji práci či z mnoha jiných důvodů. Bohužel kapacita, kterou disponuje katastr nemovitostí, je omezena a proto je získání výše uvedených dokumentů často otázkou mnoha neproduktivních minut (ale i hodin) čekání. Dopravu na katastr nemovitostí a zpět nepočítaje. Co Vy si o tom myslíte? Své názory a zkušenosti publikujte zde prosím.
Katastrální mapyPetra Kouřilka, Brno, 4.03.2008 19:42, Reagovat
Výpisy z katastru nemovitostí, katastrální mapy, kupní smlouvy, geometrické plány a další. To všechno jsou dokumenty, které dnes mnoho institucí i soukromých osob potřebuje pro svoji práci či z mnoha jiných důvodů. Bohužel kapacita, kterou disponuje katastr nemovitostí, je omezena a proto je získání výše uvedených dokumentů často otázkou mnoha neproduktivních minut (ale i hodin) čekání. Dopravu na katastr nemovitostí a zpět nepočítaje.
Výpis z Katastru nemovitostíPavel Janhuba, Praha, 4.03.2008 19:38, Reagovat
Výpis z Katastru nemovitostí. Jediná spolehlivá možnost, jak získat s jistotou komplexní a „platné údaje“ z katastru nemovitostí, je podat si oficiální žádost o výpis z katastru nemovitostí. Žádost si můžete např. jednoduše podat na příslušném pracovišti katastrálního úřadu. Tato žádost Vás vyjde na sto korun patrně ve formě kolku. Podání žádosti je zadarmo, ovšem těch sto korun (do 20 parcel) dáte následně za vyhotovený LV (List vlastnictví). K podání žádosti musíte znát její evidenční popisné nebo parcelní číslo. Vlastně není ani třeba znát nutně parcelní číslo, stačí defakto i konkrétní jméno Vaší osoby. Aby Vám však takový výpis z katastru nemovitostí posloužil nejen jako kus papíru, je třeba umět v něm číst, vědět, kde máme co hledat a nepřehlédnout případné velmi důležité zkratky a znaky! S tím se Vám v následujících řádcích pokusíme pomoci. Pavel Janhuba, Praha.
Re: Výpis z Katastru nemovitostí, 18.11.2008 23:38, Reagovat
info@katastrnemovitostinahlizeni.cz Výše zmíněná citace s podpisem Pavel Janhuba, Praha byla neoprávněně zkopírována z webu www.KNN.CZ navíc autorem je Portál o nahlížení do katastru nemovitostí na adrese www.KatastrNemovitostiNahlizeni.cz a nikoliv zde uvedený pán. Text byl doslovně zkopírován to bez jakéhokoliv předchozího souhlasu serveru http://www.KatastrNemovitostiNahlizeni.cz , v zájmu zachování autorských práv Vás žádáme o odstranění příspěvku , napsání vlastního článku nebo uvedení aktivního linku na server KNN.CZ resp. http://www.KatastrNemovitostiNahlizeni.cz k dannému komentáři.
Nahlížení do katastr nemovitostíJiřina Pajdová, Olomouc, 4.03.2008 19:37, Reagovat
Nahlížení do katastr nemovitostí umožňuje získávat některé vybrané údaje týkající se vlastnictví parcel, budov a jednotek (bytů , nebytových prostor). Portál informuje o zajímavostech ze světa katastru nemovitostí včetně výpisu z katastru nemovitostí a možnosti nahlížení do katastru nemovitostí .Katastr nemovitostí nahlížení Vám přeje krásný den. Jiřina Pajdová, Olomouc.
 
Přečteno 48047x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:
REALITY, INZERCE
Reality v Olomouci
Reality v Olomouci, reality Olomouc, hledáme nemovitosti na Olomoucku. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Pronájem Olomouc
Pronájem bytů Olomouc, hledáme byty k pronájmu v Olomouci, nabídněte. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti na pronájem v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Domy Olomouc
Domy Olomouc, hledáme rodinné domy a ekodomy v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Reality Olomouc
Reality Olomouc, hledáme nemovitosti v Olomouci. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Hledám byt Olomouc
Koupím cihlový byt osobním vlastnictví ke koupi Kč v Olomouci, děkuji za Vaše seriozní nabídky. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Koupím byt v Olomouci
Koupím byt v Olomouci a okolních městech Litovel, Šternberk. Byt by se měl nacházet v nejvyšším patře, nejlépe rohový. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Nové byty Olomouc
Prodej novostaveb bytů, Kaskády Hejčín, Olomouc. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Koupím byt Olomouc
Koupím byt Olomouc. Hledám byt v osobním vlastnictví. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz

Pronájem bytů
Pronájem bytů, hledáme byty na pronájem v Olomouci a okolí Olomouce i pro studenty, děkujeme za nabídky. Profi reality Olomouc, 777023918, realityprofi@seznam.cz